Merhabalar, beni daha iyi tanımak için buraya gelmenize sevindim.

1999 yılında Van’ ın tarih kokan küçük bir  köyünde dünyaya geldim. İlk, orta ve lise öğrenimimi memleketimde tamamladım. Van’ ın hatırı sayılır liselerinden Mesut Özata Anadolu Lisesi’ nden mezun oldum

İnsanların hayatlarına dokunabilmek onlara yardımcı olmak hayat düsturumdur. Bu karakterde birisi olarak, öğrendiklerimi anlatmak istemem ve bildiklerimi kaleme alma konusunda ki becerim; sürekli gelişmemi sağlayarak, bana daha iyisini yapmam konusunda itici güç oldu. Başarılı bir blog yazarı olmak ve yaptığım her türlü çalışmanın insanlara faydalı olabilmesi için bir hayli yol kat etmek gerekiyor. Başarılı blogları gördükçe blog hakkında araştırmalara hızla devam ediyorum. Tam anlamıyla hayal ettiğim noktaya gelene kadar üretmeye devam edeceğim. 

Hayallerime ulaşmak için çıktığım yolda Eylül 2017′ de pilotun “Değerli Yolcularımız, Sabiha Gökçen için alçalıyoruz”  demesiyle her şey yeni başlıyordu benim için. Marmara Üniversitesi Bilgisayar Öğretmenliği bölümüne yerleştim. Daha donanımlı olmak ve kendimi yetiştirmek adına Anadolu Üniversitesi Web Tasarım ve Kodlama bölümüne 2. üniversite kapsamında başladım. 2021 Haziran itibariyle Marmara Üniversitesi & Anadolu Üniversitesinden mezun oldum. Kariyer planlamamı kısa vadede Bilgisayar Mühendisliği alanında yüksek lisans yapmak ve ardından akademisyen olmak şeklinde planladım ve şu an bu yönde ilerliyorum.

Yolun daha başındayım, başaracağım pek çok şey var  ve buna inancım her şeyden çok fazla.

Buraya kadar sıkılmadan okuduğunuz için teşekkür ederim. Artık siz de benim yolumda yürüyen birer ışıksınız.

Saygı ve Sevgilerimle.